Haber

Trabzonspor Kulübü’nün yeni yönetim kurulu üyeleri görevlerini aldı

Dün Trabzonspor Kulübü’nde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri görevlerini aldı.

Trabzonspor Meclis Başkanlık Divanı Başkanı Ali Sürmen ve meclis üyeleri Mehmet Ongan, İsmail İnan ve Osman Çavuşoğlu, yeni yönetim kurulu üyeleri ile Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bir araya geldi.

Sürmen, görevlerini yeni yönetim kurulu üyeleri Zeyyat Kafkas, Sami Karaman, Kemal Ertürk, Yahya Karahasan, Taner Fikret Saral, Coşkun Öztürk, Hüseyin Ekşi, İmdat Yılmaz, Fatih Solak, Selim Burak Özdemir ve Ali Beyazlı’ya teslim etti.

Ali Sürmen, bordo-mavili kulübün yeni bir yönetimle yoluna devam edeceğini belirterek, “Tabii ki zorlukların zaten farkındasınız. Sayın başkanımız Ertuğrul Doğan da yaptığı konuşmada bunlardan bahsetmişti. Kulübümüzün hayrına olması dileğiyle.” İdari ve mali yönden iyi yönetilmek üzere bu olağanüstü kurultayda görev almak istiyor ve hepinize listede yer aldığınız için tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Doğru hedefler ve doğru adımların atıldığı her dönemde yönetim kurulunun arkasında güç olacaklarını vurgulayan Sürmen, “Gereksiz tartışmaların kulübe zarar vermemesi için bir bariyer oluşturmak camiaya görevimizdir.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu