Teknoloji

Rol Yapma Oyunu Street Fighter: Duel Bu Ay Mobil Cihazlar İçin Geliyor

 
Crunchyroll ve Capcom iş birliği kapsamında oyuncuların beğenisine sunulacak olan Street Fighter: Duel isimli yeni bir taşınabilir oyun geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Taşınabilir oyun, uzun soluklu serinin ilk rol yapma deneyimini biz oyun severlere sunmaya hazırlanıyor. Rol yapma öğelerini bünyesinde barındıran bu yapım, standart Street Fighter oyunlarından çok farklı olacak.
 
Android ve iOS’a geliyor
 
 
 
Street Fighter: Duel, hem iOS hem de Android cihazlar için yayınlanmaya hazırlanıyor. Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda, Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık ve bazı Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere dünyanın bazı bölgelerinde oyun için ön kayıtlar şimdiden başladı. Oyun için ön kayıt yaptıranlar otomatik olarak oyun içi bir jeton alacaklar. Jetonun maliyeti, ön kayıt yaptıran toplam oyuncu sayısına bağlı olacaktır.
 
Crunchyroll Games Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Terri Li de oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Street Fighter: Duel ile Capcom ortaklığı üzerinden ikonik dövüşçüleri bir araya getiriyoruz. bu oyun. “
 
Oyunun Android sayfasına buradan, iOS sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

habertoprakkale.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu