Teknoloji

Forza Motorsport İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı: Gerçekçilik Ön Planda Olacak

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Turn 10 Studios, son Xbox ve Bethesda Softworks Developer_Direct etkinliğinde Forza Motorsport için yedi dakikalık bir sunum yaptı. Bu sunumda oyunla ilgili çeşitli ve teknik detaylar oyunculara aktarıldı.
 
Forza Motorsport, gerçekçi bir sürüş deneyimi sunmaya hazırlanıyor
 
 
 
Developer_Direct etkinliği ile Forza Motorsport yeni bir görünüme kavuştu ve bu etkinlikte oyunla ilgili çeşitli detaylar verildi. Verilen detayların ortasında oyunun oyunculara hem sürükleyici hem de gerçekçi bir yapı sunmaya hazırlandığı belirtildi. Ayrıca tüm sürüş dinamiklerinin aslına uygun olması için çok çalıştıkları ifade edildi.
 
Benzersiz yükseltmeler ve gerçekçi araçlar
 
Forza Motorsport, piyasaya sürüldüğü andan itibaren oyunculara 800’den fazla benzersiz yükseltme ve özel modifikasyon öğesi sunacak. Ayrıca oyunda toplayabileceğimiz, yarışabileceğimiz ve özelleştirebileceğimiz 500’den fazla gerçek araç içerecek.
 
Dinamik hava durumu ve pist olayları sürüşü etkileyecektir
 
Oyunun fiziği ve sürüş mekaniği Forza Motorsport 5, 6 ve 7’den daha gelişmiş olacak. Bu iyileştirme sayesinde daha eğlenceli ve ödüllendirici bir sürüş deneyimi sunacak. Ek olarak, Forza Motorsport dinamik hava ve pist etkinliklerine sahip olacak. Pist sıcaklıkları, ıslak tabanlar ve daha fazlası, oyuncuların sürüşünü etkileyecektir. Böylece, iki tür asla tam olarak bire bir olmayacaktır.
 
Forza Motorsport, 2023’te Xbox Series ve PC için çıkacak.
 
Forza Motorsport etkinlik videosu
 
 

haberkinik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu